Terapie zvukem

Ve své praxi a při práci s klienty (ať už je to masáž, skupinová lekce jogy nebo individuální terapie) velmi ráda využívám harmonizujících účinků tibetských mís, gongu nebo koshi zvonků. Účinky těchto nástrojů jsou velmi široké. Jejich vibrace se dotýká každé buňky a každé části těla. Povznáší, uvolňují napětí na mnoha úrovních, napomáhají rychlejší regeneraci. Mysl se postupně zklidňuje a dech se pozvolna prohlubuje. Mnozí klienti mi říkají, že tento čas vnímají jako dotek hlubokého napojení se na svoji duši. Zastavení se a ponoření se do hloubek vlastního bytí tady na Zemi.


GONG

Gong je posvátný a starověký nástroj uzdravení, omlazení a transformace.

Má široké spektrum účinků – na fyzické úrovni gong uvolňuje napětí a bloky v těle, zvyšuje pránu, životní sílu a zlepšuje krevní oběh. Podporuje regeneraci a hojení, zvyšuje obranyschopnost organismu. Velmi silně regeneruje nervovou soustavu.

Na úrovni mysli gong umožňuje prožívat ve větší intenzitě přítomný okamžik a uvolňuje strachy, napětí a bloky v těle. Snižuje stres a a harmonizuje.

TIBETSKÉ MÍSY

Miluju hru na tibetské mísy, jejich vibrace nás dokážou odnést za hranice všedních dnů a stejně jako gong jsou u mých klientů velmi oblíbenou součástí lekcí nebo individuálních terapií.

KOSHI ZVONKY

Hra s těmito zvonečky pohladí nejen na duši. Do našich životů vnáší jemnost, lehkost a hravost a milují je pro své něžné a čisté zvuky jak dospělí, tak i děti.

Zvonkohru Koshi používám příležitostně na lekcích jogy, při individuálních terapiích a při masážích awakening.

%d blogerům se to líbí: