Kalendář akcí

Koncert 8 gongů v Rytířském sále na zámku 3.6. 2022 v Moravské Třebové

Mirka Rašková a Miroslav Bábik

Milí přátelé, ráda bych Vás chtěla trochu s předstihem pozvat na novou událost – koncert gongů s mojí jógovou přítelkyní Mirkou Raškovou (Krishan Seema Kaur) a Miroslavem Bábikem v pátek 3.6.2022, poprvé na zámku v Moravské Třebové v Rytířském sále.

Gong je posvátný a starověký nástroj uzdravení, omlazení a transformace.
Má široké spektrum účinků – na fyzické úrovni gong uvolňuje napětí a bloky v těle, zvyšuje pránu, životní sílu a zlepšuje krevní oběh.
Podporuje regeneraci a hojení, zvyšuje obranyschopnost organismu.
Na úrovni mysli gong umožňuje prožívat ve větší intenzitě přítomný okamžik a uvolňuje strachy, napětí a bloky v těle.
Snižuje stres a a harmonizuje.

Kapacita Rytířského sálu je 45 míst k sezení, proto prosím o rezervaci předem na mém emailu nebo messengeru – pošlu vám platební údaje a po uhrazení platby máte své místo rezervované.

Čas: 18.00 – 19.30
90 minut/ 350,-

Děkujeme a těšíme se na viděnou už teď.


Gongová koupel s křišťálovými a tibetskými mísami (Gábi Janská a Veru – Svitavy)

3.7. 2022 SVITAVY

Milí přátelé, srdečně vás s Gábi Janskou (Be The Light) zveme na naši první společnou dlouhou gongovou koupel v prostoru Anahata joga ve Svitavách.

Na vlně uvolnění nás ponesou vibrace našich dvou jemných gongů a dalších rituálních nástrojů – jiskřivě čistých křišťálových mís, konejšivých tibetských mís, něžných koshi zvonečků, shanti zvonečků a uvolňujícího dešťového sloupu.

Naším záměrem je relaxace fyzického těla. Zastavit se. Vystoupit na chvíli ze hry tohoto světa a hluboce spočinout sami v sobě. Vibrace nástrojů jsou jako oceán – vyplní celý prostor, obklopí jemně celé vaše tělo a odnesou vás za hranice tohoto světa až do místa, kde probíhá hluboká relaxace a léčení.

Je to posvátná chvíle, která se ale nedá moc popsat slovy. Je to prožitek o mnoha úrovních. Stejně jako se nedá popsat hloubka a rozlehlost oceánu, tak se nedá popsat tento prožitek. Jedinou cestou je prožití vlastní zkušenosti.

Registrace: max. kapacita je 20 míst, proto prosím o rezervaci předem na mém emailu v.vykydalova@email.cz nebo na Messengeru – pošlu vám platební údaje a po uhrazení platby máte své místo zarezervované.

120 minut/ 600,-

3.7.2022 16.00 – 18:00

Studio Anahata joga, Purkyňova 65, Svitavy, 56802 (autobusové nádraží)

S sebou: šátek na oči, jógamatku na ležení, deku na přikrytí, pohodlné oblečení a pití.

Těšíme se nesmírně na společné chvíle.

%d blogerům se to líbí: