Kalendář akcí

Milí přátelé, od 21.9. Vás srdečně zvu na svůj podzimní cyklus 7 lekcí kundaliní jogy v Jevíčku, pondělky ve dvou časech 18.00 -19.30 a 19.40 – 21.10

Jedině v tichu naší mysli a srdce můžeme dosáhnout své vlastní realizace. Když uvolníme tělo i mysl od napětí a stresu všedních dnů, pak náš život může dostat jiný rozměr.

Začneme se více propojovat sami se sebou, dokážeme více vnímat přítomnost a to, co se děje v nás a kolem nás. Rozkvět srdce s sebou pak přináší prosperitu v podobě harmonie a souladu se svým vlastním já.

V tomto jemném, ženském kurzu kundaliní jogy budeme cvičit krije (sestavy cviků na dané téma) určené ženám a doplníme je meditacemi, které Yogi Bhajan doporučoval speciálně pro ženy, aby si v této uspěchané době, kde převládají spíše mužské kvality, udržely svou krásu, zářivost, vitalitu a ženskost. Těším se na Vás.

Jevíčko – městská knihovna pondělky od 21.9.2020, aktuálně
18.00 – 19.30 8 volných míst
19.40 – 21.10 1 volné místo

S sebou: karimatka, polštářek, malá deka a lahev s pitím

7 lekcí 1190,- / kurz, jednotlivá lekce 220,-

Prosím o rezervaci míst předem, kapacita je omezená, děkuji

Milí přátelé, v Jaroměřicích otvírám od 22.9. (úterky) nový kurz pro začátečníky s názvem Tělo je náš chrám.

Těším se na všechny z vás kteří přijdou, předchozí zkušenosti s kundaliní jogou nejsou nutné a lekce jsou vhodné pro každého bez ohledu na věk a pružnost těla.

Více informací najdete v letáčku, prosím o rezervaci míst předem, kapacita je omezená na 11 míst.

Co očekávat od tohoto kurzu :
Kundaliní joga je velmi účinný a rychlý nástroj. Je to bezpečná cesta, jak dosáhnout toho, co v životě chceme, protože hlavním záměrem této jogy je probudit v člověku hluboký potenciál lidského vědomí.
Kundaliní joga je velmi flexibilní a proto si v ní každý najde, to co právě potřebuje. Někdo více potřebuje protáhnout tělo, jiný na jogu chodí protože po lekcích cítí úlevu od napětí a stresu a někdo vnímá kundaliní jogu jako osobní cestu transformace a růstu.

s sebou: karimatka, polštářek, malá deka a lahev s pitím

7 lekcí 770,- / kurz, jednotlivá lekce 160,-

Srdečně Vás zvu do Jaroměřic knihovny 16.10. 18.00 – 21.00 na tříhodinový seminář kundaliní jogy Mysl a mantra, ve kterém se budeme věnovat mysli, meditacím a mantrám.

„Mantra pohybuje elementy – všemi pěti elementy plus Nebem plus Zemí. To je síla mantry. Yogi Bhajan

Zpívaní manter je velmi účinný způsob, jak překonat „opičí mysl“. Slovo ‚man‘ je projekcí mysli (proces myšlení) a tra znamená nástroj.
Mantra využívá starodávnou technologii zvuku k ovládnutí neutrality mysli a jejích projekcí.
Opakováním mantry se mění vzorce v mysli.
Recitací mantry měníme svou vibraci.

Na tomto semináři nás čeká:
– teorie: mysl a mantra, úrovně prožívání mantry
– lehké cvičení jogy
– vedená relaxace
– meditace
– recitace a zpěv manter

S sebou: karimatka, polštářek, menší deka k relaxaci, lahev s pitím

Seminář je určený pro všechny, které toto téma zajímá a chtějí mít vlastní zkušenost. Součástí semináře bude 31 minutová meditace s mantrou,proto je seminář vhodný pro ty z vás, co s jogou mají alespoň nějaké zkušenosti, nebo nadšené začátečníky :-).

180 minut/ 380,-

Prosím o rezervaci míst předem, kapacita je omezená na 12 míst

Veronika Vykydalová – lektorka kundaliní jogy 776 724 005

Těším se na všechny z vás, kteří přijdou!