Služby a ceník

Zde si můžete vybrat ze široké nabídky mých poskytovaných služeb, ať již jako hýčkání sebe sama, nebo i třeba  jako dárek pro své blízké a milované. Dárkový poukaz na procedury najdete dole na této stránce.

MTA – Masážní terapie Awakening

Pracuji s čistým nahřátým mandlovým olejem, který je možno doplnit o aromateraputické oleje v biokvalitě, které umocňují prožitek z masáže. Samozřejmostí je vyhřívané lehátko a po masáži vám připravím výborný ayurvédský čaj, který skvěle zakončí tuto velmi příjemnou proceduru.

Masáž Awakening děti (10 -16 let ) 30 – 40 minut 600,-

Masáž Awakening dospělí základ (záda) 50 minut 700,-

Masáž Awakening dospělí celková (celé tělo) s poradenstvím 120 minut 1500,-


Upozorňuji na STORNO podmínky, které se týkají závazné rezervace termínů masáží:

Pokud svůj termín zrušíte do 24h před začátkem masáže, pak si nárokuji až na opravdu vyjímečné situace úhradu Vámi rezervovaného času ve výši 50% z ceny služby.

Pokud svůj termín zrušíte do 4h před začátkem masáže, pak si nárokuji až na opravdu vyjímečné situace úhradu Vámi rezervovaného času ve výši 100% z ceny služby.

Děkuji za pochopení a respekt vůči mému času a vzájemné domluvě.

Kundaliní joga

Jednotlivá lekce 90 minut 180,-

Permanentka na lekce (podle délky kurzu nebo vzájemné dohody) 90 minut 150,-

Individuální lekce 90 minut 750,-

Individuální lekce – permanentka na 3 terapie 1800,-

Seminář nebo pobyt – cena se liší v závislosti na délce a náročnosti akce, je vždy uvedená v letáku v elektronické nebo papírové podobě u konkrétní akce.

Upozorňuji na STORNO podmínky, které se týkají závazné rezervace termínů individuálních i skupinových lekcí:

Pokud svůj termín zrušíte na do 24h před začátkem lekce, pak si nárokuji až na opravdu vyjímečné situace úhradu Vámi rezervovaného času lekce v plné výši tj. 100% částky. Pokud se z lekce omluvíte dříve, tj více jak 24 h před začátkem lekce, pak vracím 50% z plné ceny lekce. Děkuji za pochopení a respekt vůči mému času a vzájemné domluvě.

V případě mojí absence z osobních důvodů se délka permanentek a dárkových poukazů o tuto dobu prodlužuje.

Po dohodě také vystavuji na jogu potvrzení na příspěvek od VZP, pro rok 2022 je to částka 500,-. Podmínkou je pravidelná účast na lekcích a minimální hodnota dokladu nebo součtu několika dokladů (permanentek) musí být 1 500 Kč (limit pojištovny VZP pro vystavení potvrzení).

Konzultace

Každých započatých 30 minut 250,-


Ceník je platný do 31. 12. 2022, ceny jsou uvedeny včetně DPH.


Dárkový poukaz

Darujte svým blízkým a milovaným chvíli zastavení se v koloběhu života, uvolnění a radost.

Částku si zvolíte sami. Platnost poukazu 6 měsíců od vystavení – v případě mojí absence z osobních důvodů nebo omezení státem z důvodu Covidu se délka permanentek a dárkových poukazů o tuto dobu prodlužuje.

Platbu lze převést na účet, dárkové poukazy mohu poslat poštou.

%d blogerům se to líbí: