Co je MTA® – masážní terapie Awakening



Jemný dotek, ale hluboký prožitek.

Awakening masáž je celostní terapie, která pracuje na mnoha hlubokých úrovních. Je to komplexní systém, který ovlivňuje naše vnímání v realitě. Vše je propojené, nic od sebe není oddělené a vlivem masážních okruhů, které jsou v awakeningu použity a které na sebe vzájemně reagují, dochází k hlubokému léčení nejen fyzického těla, ale také mentálního, emocionálního a duševního.

Awakening jinými slovy znamená probuzení. Probuzení se do života, do své vlastní síly.

Opravdu velmi těžko se mi popisuje, co vlastně tato masáž je. Nejlépe je mít vlastní prožitek, přesto bych Vám ji ráda popsala vlastními slovy:

Prostřednictvím této masáže se rozpomínáme sami na sebe, na příběhy, události a okolnosti, na které jsme dávno zapomněli a které v podobě našich programů ovlivňují kvalitu našich životů, ať už jde o zdraví, vztahy, strachy nebo další nerovnováhy v našich životech.
V přirovnání je to jako když zvedneme z prachu starou moudrou knihu, oprášíme ji a otevřeme přesně na té stránce, na které potřebujeme, abychom uviděli, rozpomenuli se a nadechli se. Znovu a zhluboka, bez nánosů prachu a tíhy. Někdy jsou stránky knihy barevné, jindy černobílé. Jsou popsané textem nebo jen obrazy, nikdy ta kniha není stejná, co člověk, to jiná stránka, jiný příběh.
Nádech a výdech, o krok blíže sami sobě. Někdy se ten příběh ukáže celý, jindy jen jeho část, ale vždycky je to přesně tak, jak má být. Dochází k pochopení, přijetí a uvidění souvislostí, že nic od sebe není odděleno a vše souvisí se vším. Propojení. Otevírá se srdce, mysl se ztiší, abychom mohli uvidět a uslyšet hlas duše. Někdy je to silný hlas, jindy tiché šeptání, nebo pocit. Náš kompas a vnitřní vedení. Dotek nás samých, prožitek života …. jen se rozpomenout, nadechnout se a vykročit. Lehčeji a svobodněji. Nic víc není potřeba..
..

%d blogerům se to líbí: