Co je MTA® – masážní terapie AwakeningJemný dotek, ale hluboký prožitek.

Awakening masáž je celostní terapie, která pracuje na mnoha hlubokých úrovních. Je to komplexní systém, který ovlivňuje naše vnímání v realitě. Vše je propojené, nic od sebe není oddělené a vlivem masážních okruhů, které jsou v awakeningu použity a které na sebe vzájemně reagují, dochází k hlubokému léčení nejen fyzického těla, ale také mentálního, emocionálního a duševního.

Awakening jinými slovy znamená probuzení. Probuzení se do života, do své vlastní síly.

Masáž awakening je příběh v knize života. Někdy je ten příběh barevný, jindy černobílý. Někdy vypráví o radosti, lehkosti a vděčnosti, jindy mě to vede přečíst i těžké kapitoly plné zármutku a bolesti. Je to jako život, který obepíná vše. Když se na začátku masáže ladím na klienta a položím ruce podél páteře, ta kniha se začne pomalu otevírat až se nakonec otevře na té stránce, která je pro klienta nejdůležitější pro jeho život a další směřování. Vidím to, co je důležité, jako příběh v obrazech. Vlivem masážních okruhů, které jsou v této masáži použity, dochází k uvolnění na mnoha hlubokých úrovních, vnesení do světla vědomí a rozpouštění bloků.

Pro klienta být v těle, dýchat, přijímat to co přichází a zůstat přítomný je mnohdy novou zkušeností. Otevírat se novému, integrovat rozšířené vědomí do běžného života a přijímat věci tak jak jsou, je záměrem masáže awakening. Po masáži s klientem proberu téma masáže, předám informace a mohu doporučit také jogovou praxi, která je přímo na míru pro daného člověka. Někdy je to formou meditace, která je zaměřená na určitou oblast, dechového cvičení nebo krie kundaliní jógy.

Při masáži na vyhřívaném lehátku používám čistý jemný a neutrální mandlový olej, do kterého přidávám po dohodě s klientem biosměsi éterických olejů, pro podporu a prohloubení masáže.

%d blogerům se to líbí: