Co je kundaliní joga

Velmi těžko se mi popisuje, co vlastně znamená, protože nejdůležitější ze všeho je vlastní prožitek a ten je nepřenositelný. Přesto bych Vám ale ráda přiblížila, jak tuto jogu vnímám já.

Kundaliní joga je pro mě způsob vnímání života. Je to cesta, která mě vede, pomalu, postupně a bezpečně, do hlubin vlastní duše, k moudrosti a poznání, že nic od sebe není odděleno, vše je navzájem propojené. Musela jsem projít dlouhým vývojem, abych pochopila, že ponoření sama do sebe mi nabízí odpovědi na téměř všechny otázky. Spolu se školou Awakening mi tato joga proměnila náhled na život, vztahy a na sebe samu.

Kundaliní joze se také říká joga Vědomí. Je to protože napomáhá nejen fyzickému tělu, aby se posílilo, protáhlo a postupně uzdravilo, ale také ovlivňuje a uvolňuje naše vědomé i nevědomé programy, vzorce a strachy, které negativně ovlivňují naši realitu. Tím nám umožňuje prožívat život svobodněji, lehčeji a vědoměji.

Jsem velmi šťastná, že po této cestě mohu kráčet a provázet Vás na cestě za vlastní zkušeností . Vaše vlastní zkušenost je podstatná a nikdo ji nemůže odžít za Vás. Vaše kroky do nitra jsou jen Vaše, se vším, co k nim naleží. Srdečně Vás tímto zvu ke společné praxi, těším se na Vás!

Kundaliní joga je vhodná pro všechny bez rozdílu věku. Je také velmi vhodná při sedavém způsobu života, pro seniory (cvičení na židlích) a i pro Ty, co mají nějaké zdravotní omezení (po individuální domluvě). Více viz zdravotní upozornění.

%d blogerům se to líbí: