Můj příběh

Mé jméno je Veronika Vykydalová, požehnaná v tomto životě žít jako Amrita Daleep Kaur.

Amrita znamená dotek boží milosti otevírající srdce, Daleep je soucit, nejvyšší stav spoluúčasti, Kaur – princezna / lvice, žena, která prochází životem s milostí a silou. Yogi Bhajan učil, že každá žena může dosáhnout tohoto stavu.

Ve svém životě jsem dlouho hledala nějaký směr, jakým se ubrat, nějakou cestu, která mě provede životem, a tím jsem strávila spousty let. Hledáním. Poznávala jsem, ale stále mi něco chybělo. Sbírala jsem spousty informací, které jsem ale nedokázala zapojit do života, propojit se s tím, nevěděla jsem jakým způsobem to udělat. Moje mysl byla zahlcená všemi těmi poznatky, ale někde v hloubi duše jsem věděla, že to nestačí, že musí existovat nějaký způsob jak se s tím vším na hlubokých úrovních spojit a začít žít život jinak.

Zlomovým okamžikem tak pro mě bylo před mnoha lety setkání s Lucií Chayí Chvojkou a jejím šamanským seminářem Kurandera. Tam jsem uviděla, jak moc jsem od sebe oddělená, od své vlastní síly a ucítila jsem silnou touhu práce na sobě, pokračovat dál jinak než doposud. Prosila jsem o vedení a následovalo setkání s Nicol Kozákovou a její transformační školou Awakening. Celá tato škola pro mě byla velmi silným růstovým procesem a díky ní a učení Onnenes Univerzity v Indii jsem se postupně rozpomínala kdo vlastně jsem a uviděla některé své Dary. Dalším milníkem pak byla škola kundaliní jogy v Praze.

Během těchto let jsem pochopila, že jen v hloubce ponoření do sebe můžeme začít vnímat cenná poselství plynoucí z našeho nitra. Můj život se začal postupně od základů měnit. Začala jsem žít život ve větší autenticitě a pravdě, v souladu se svým srdcem a se svým přesvědčením. Díky těmto zkušenostem se tak můj život stal mnohem radostnější, svobodnější a vědomější.

Od tohoto poznání nebylo daleko k rozpoznání mého poslání a tím je probouzet v lidech vědomí vlastních hodnot a vidění věcí tak, jak jsou. Předávám jen to, co jsem sama prožila. Pomáhám lidem najít jejich směr a cestu, která vede do nitra. Učím kundaliní jogu, léčím vědomým dotekem prostřednictvím masáže Awakening a podávám pomocnou ruku těm, kteří o to stojí, na jejich cestě.

Miluji tento citát Yogiho Bhajana: „když se s někým setkáte, nesdílejte svoje emoce, sdílejte svou duši„ a já věřím, že se mi poselství tohoto citátu daří naplňovat, žít a předávat dál.

Tímto bych chtěla velmi poděkovat celé svojí rodině, bez které by tato moje cesta sebepoznání byla mnohem klikatější a náročnější. Děkuji z celého srdce za vytrvalou podporu, láskyplnou trpělivost, nekonečnou pomoc a stále otevřenou náruč.

Děkuji také s hlubokou úctou všem svým učitelům, které jsem měla tu čest poznat. Děkuji za vedení, učení a podporu, každý z Vás mě nesmírně obohatil a zanechal v mém srdci hlubokou stopu.


Kurzy a vzdělání:

Škola meditací III. roční výcvik s Gabrielou Jánskou a spolupráce na organizaci 2021-2022

Škola meditací II. roční výcvik s Gabrielou Jánskou a spolupráce na organizaci 2020-2021

White tantra kundaliní jogy Hamburk ( víkend 2020 )

Škola meditací I. roční výcvik s Gabrielou Jánskou a spolupráce na organizaci 2019-2020

Instruktor kundaliní jógy 1. úrovně roční výcvik Praha , učitelé z Německa, USA a ČR 2018

Rekvalifikační masérský kurz MŠMT ČR, oblast sportovní a rekondiční masáž 2018

Garantovaný terapeut masážní terapie Awakening, dvouletý výcvik u autorky této metody Nicol Kozákové Brno 2015-2017

Kurandera I. – žena ve své síle s Lucií Chayou Chvojkovou (týdenní pobyt) 2015 a víkendový pobyt 2016


%d blogerům se to líbí: