Jak MTA® masážní terapie Awakening probíhá

Awakening masáž probíhá na lehátku jako při běžné masáži. Tuto masáž si jako dospělí můžete dopřát ve dvou verzích:

masáž základní, kdy masíruji záda, oblast krku a horní končetiny (50 – 55 minut)

masáž celkovou, kdy masírují záda, oblast krku, dolní končetiny a podle potřeby obličej a horní končetiny (80- 90 minut)

Na vyhřívaném lehátku masíruji čistým nahřátým mandlovým olejem, který je možno doplnit o aromateraputické oleje v biokvalitě, které umocňují prožitek z masáže. Samozřejmostí je vyhřívané lehátko a po masáži vám připravím výborný ayurvédský čaj, který skvěle zakončí tuto velmi příjemnou proceduru. Součástí masáže (základní i celkové) je také práce s tibetskými mísami – ty jsou rozeznívány přímo na Vašem těle (podložené ručníkem). Během terapie je mísa rozeznívána postupně na celých zádech, sakrální oblasti, nohou a dále podle Vašeho aktuálního stavu. A pokud je potřeba, pak využívám také účinků dalších nástrojů – koshi zvonků, malého ručního gongu nebo velkého dešťového sloupu (novinka).

“ Verunko, i po několika dnech stále slyším tepání srdce z Tvé mísy uvnitř sebe. Děkuji za Tvé úžasné ruce a vše co umíš „


Během terapie dochází k uvolnění nervového systému, celé páteře a kloubů a postupně se uvolňuje celé tělo. Ovlivňuje se také lymfatický systém, detoxikují se tkáně. Vlivem okruhů, které jsou v Awakeningu použity a které pracují s marmovými, akupresurními body a aktivací kundaliní energie tak dochází k neurobiologickému procesu, který ovlivňuje chemii mozku. Tím je možné řešit i potíže, které jsou uloženy velmi hluboko, na buněčné úrovni.

%d blogerům se to líbí: