Ohlasy (reference)

Jana 4/2020

Můj celkový pocit z kundaliní jogy, z osobní domácí praxe – prvních 40 dnů (první meta) trvalo než jsem se našla ( zjistila jsem co je pro mne důležité a co potřebuji, co chci a naopak co nechci, nepotřebuji) nyní bych řekla, že jdu více do hloubky. Řekla bych, že je to hodně i o hranicích, mezích. Takže se cítím stabilněji a pevněji. No, je to opravdu pokrok, neuvěřitelná změna, kterou cítím já i mé okolí. A doporučuji to všem, vím, že je to časově náročné, ale opravdu to stojí za to.

Šárka 12/19

Milá Veroniko, velmi děkuji za čas strávený ve Vašich rukou. Je mi potěšením jen tak chvíli vypnout a nechat se unášet léčivým dotekem, znovu se nadechnout a pokračovat cestou, která je snad postupně čistší a čistší, i když je stále co „odlupovat“ 🙂 DĚKUJI !

Hana 5/2019
Ahoj Veru, opravdu se po tvých hodinách jogy začíná něco měnit. Začínám vnímat to ticho bez myšlenek, což je úžasné. Teď na hodinách už dokážu myslet víc na cvičení a ne na všechno kolem. Takže jsem moc ráda, že jsem našla cestu k tobě na jogu, jsem za to vděčná, děkuji.

Jana 4/2019
Děkuji Ti moc a z celého srdce za Tvé lekce jogy a nejen za ně. Jsi člověk na pravém místě a prosím zůstaň taková, jaká jsi. Přinášíš prostřednictvím jogy a masáží uvědomění a pak už je jen na každém z nás, jak s tím naloží dál. Děkuji Ti za vše, za Tvoji cestu a za to, že jsme se potkaly. S úctou Jana

Žaneta 3/2019
Veru, dovol, abych Ti ještě jednou poděkovala za úžasnou masáž. Dlouho jsem se k Tobě chystala a stále nebyl čas… ale poslední dobou mě to na masáž k Tobě táhlo mnohem víc a přestala jsem řešit všechny důvody proč nemůžu, vzala si dovolenou a hurá do Svitav na masáž. Odvezla jsem si od Tebe to, co jsem tušila, že nastane a děkuji Ti za předání informací, která během masáží přišla, moc mi to v mém životě pomohlo, díky.

Irena 2/2019
Veru, děkuji Ti za vše, co svým vnímáním lidem zprostředkováváš, moc nám to pomáhá na naší cestě, v našich životech. Děkuji za vše.

Tereza 12/2018
Milá Verunko, děkuji moc za Tvé vedení při všech hodinách Kundalini jogy. Jsi ta pravá duše, co by „toto“ měla dělat. Už napořád. Děkuji, že jsi mě naučila trávit čas sama se sebou, poznat sebe sama, své tělo a nitro. Jogu beru jako úžasnou formu psychohygieny. Člověk si nenajde moc času během dne, kdy by se soustředil a kdy je sám se sebou. A přitom to tolik potřebujeme! Tak alespoň takhle – s Tebou prostřednictvím jednoho večera. Mám pocit, že po absolvování jednoho kurzu jsem vnitřně stabilnější, spokojenější a hlavně klidnější. Cítím tam někde uvnitř sebe neskutečný klid a pokoj. A za to Ti děkuji! Těším se zase na přístě .

Jana 12/2018
Za vaše lekce jogy Vám děkuji, jsou pro mě přínosným, příjemným a obohacujícím časem, díky.

Martina 11/2018
Verunko, moc Ti děkuji za všechny lekce, kterých jsem se mohla zúčastnit, za pohodu a klid, který mi dodala joga pod Tvým vedením. Moc ráda zase přijdu na další lekce. Jsi úžasná lektorka, velké díky za Tebe. V novém roce se budu moc těšit na další lekce. Děkuji, Martina.

Petra 4/2018
Masáž awakening je jako jarní déšť, ta masáž je jemná ale přitom tak hluboká, očišťující a transformující, stejně jako jarní déšť…… přináší probuzení, růst a rozkvět, vše je pak zářivější, živější a barevnější. Život vnímám díky ní vědoměji a lehčeji. Děkuji, Petra.

Jana 11/2017
Děkuji z hloubi své duše za fantastický zážitek a současně zásadní přeměnu a uzdravení v mém myšlení.. Z kukly vylezl motýl a na místo tmy a samoty, kterou doposud vnímal, je připraven a schopen vnímat a prožívat krásy světa – sám i ve společnosti ostatních. Jako ten motýl vzlétám vzhůru vstříc láskyplným zážitkům, zbavená různých strachů a bloků, které mě doposud limitovaly. Touhle přeměnou jsem prošla během úžasné duchovní masáže awakening …. přišla jsem jako nejistá, nemilovaná a s pocitem, že si ledacos nezasloužím….. a odešla jako někdo úplně jiný. Cítím se jistější a vím, že si zasloužím být štastná beze strachu a viny. Děkuji.

Naďa 1/2017
Veru, Tvá slova, co jsi nám říkala na meditaci, jsou tak krasná. Jde z nich klid a láska. Ale jinak. Nedokážu ani popsat, jak hluboce mě to oslovilo. Fakt nádherné. Dotkla jsi se. A za to děkuji. Naďa.

%d blogerům se to líbí: