Obrazy

V současné době maluji dva druhy obrazů – Obrazy duše a Obrazy poselství.

Obrazy duše – jsou to osobní obrazy, které mi přichází ve vizi a nesou v sobě sankalpu (záměr duše), která se za celý život nezmění. Je to něco, s čím se sem člověk narodí, jeho Dar a cesta dharmy.

Vize takového obrazu je pro mě pokaždé něco neuvěřitelného. Je to brána, která se otevře a já můžu vstoupit do duše někoho jiného. Je to nepopsatelný pocit, tou branou při malování obrazu přicházím a odcházím dokud obraz není hotový. Proto nemůžu malovat tyto obrazy „na přání“ . Sdílení tohoto společného prostoru neřídím já, je to zásah něčeho vyššího. Uvidím to, až když přijde čas a jsem schopná tu vizi přijmout, takovou jaká je…..

Obrazy poselství – tyto obrazy přichází, když mám předat dál určitou moudrost, vědění, poselství…..můžeme tomu říkat různě, ale to co předávám je to, co vidím, že mám přenést pro mě samotnou i pro druhé na papír. Každý si v nich najde to, co zrovna potřebuje pro svoji cestu. Kresba takovéhoto obrazu je pro mě zatím vždy několikaměsíční proces, nic nejde uspěchat 🙂


VĚDOMÍ

7/2020

Obraz duše pro moji jogovou přítelkyni Gábi Jánskou.

Jmenuje se Vědomí a byl tentokrát pro mě velkou výzvou, malovala jsem ho s přestávkami téměř rok a čtvrt.

Tento obraz vychází z vize, která mi přišla minulý rok po našem jednom společném jogovém semináři ve snu. A bylo to tak intenzivní, barevné, hluboké a skutečné, že jsem věděla, že tohle musím zvěčnit a přenést na papír.


Děkuji za to všechno, bylo mi ctí.

ŽIVOT – CESTA DUŠE

12/2019

Život.
Cesta duše.
Inkarnační cyklus.

Tento obraz jsem s přestávkami kreslila téměř dva roky. Je to život, probuzení, awakening.
Ve spodní části obrazu je minulost, naši předci a směrem nahoru pak náš růst, cesta duše, stálý inkarnační cyklus.

Šroubovice DNA a Sri Yantra, symboly stvoření, Jednoty.
Na každého tento obraz bude působit jinak.
Ve mě vyvolává stále nekonečný úžas nad něčím vyšším než jsme my sami, něco co nás přesahuje a před čím se hluboce skláním.
Kreslit tento obraz v napojení byla cesta velkého uvědomění, s velkou vděčností děkuji, děkuji, děkuji. 

AEON

5/2019

Aeon – Obraz duše pro mého muže. Víc k němu psát nejde, patří jen JEMU.

SOVA

5/2017

Sova – můj první Obraz duše, který jsem namalovala sama pro sebe.
Znázorňuje mé Božství.
Bílá sněžná sova doprovazející mě na této cestě životem za vyšším vědomím.
Vím, co mi říká. Ví. Je už jen jeden, silnější a mocnější učitel moudrosti a léčení, který má stejný pohled jako ona – a to je smrt. Nastoupila jsem tento život do učení medicíny sovy, která nemá k smrti daleko, proto jsou mi blízké procesy s předky a léčení skrze rodové linie.

%d blogerům se to líbí: